г. Харьков
г. Киев

 

+38 (099) 47 44 154

 

+38 (044) 333 48 33
г. Одесса >

 

+38 (099) 63 16 667
Еще города >

Добавлено в корзину:Название товара и с характеристикой


- Количество товара: Х
- На сумму: ХХ

Продолжить покупки

(корзина пуста)

Пн-Пт: 9.00 - 18.00 Сб: 10.00 - 13.00 Вс: Выходной

Акции

вперед

Сортировать:

Показывать товаров:

Вид:

Отзывы

27.01.2017 admin 


Электродный котел отопления Hot-Pot 3/60-1А
Шановний, Анонім.
Якщо Ви купували обладнання у офіційного представника котлів в Україні, одним з яких є ІМ «Альбатрос-Сантехніка», в такому разі у Вас на руках має бути заводський паспорт на котел з гарантійними зобов’язаннями.
І Ви мали б в першу чергу звернутись на зазначений в паспорті телефон техпідтримки, щоб вирішити питання через сервісний центр по гарантії. Для того потрібно надати данні: або призвище на кого було виписане замовлення або серійний номер котла і Вам би обов’язково допомогли в розв’язанні ситуації. Це можна зробити в будь-який момент.
Для того щоб наша аудиторія мала змогу розуміти звідки беруться такі непорозуміння ми публікуємо такі відгуки і даємо роз’яснювальні коментарі. В цей раз робимо так само. Відповідаємо коротко по пунктах:
1. - «Я не готував воду» - не проводили відповідну настройку теплоносія. Та ситуація яка виникла у Вас - цілком закономірна і передбачена.
2. Чи вірно був змонтован котел електродний в парі з твердопаливним. На це питання і питання №1 є відповідь в паспорті на котел зі схемами мотажу з прикладами і описанням настройки котла. До того ж на нашому сайті в вільному доступі у розділі «Документи» в електронному вигляді є паспорта на всі електродні котли з технічним описанням і схемами підключення.
3. – «Твердопаливний котел має стальну сорочку, а відтак виділяє певні солі» - З точки зору фізичних процесів, як?!? Звідки така інформація?!? Виділення та осідання солей у воді в будь-якій закритій системі опалення, де немає постійної підкачки води – цей фактор цілком і повністю залежить від властивостей води що використовується, як теплоносій, а саме концентрації солей у воді.
4. «Я добився амперажу при температурі на обратці 60 градусів - 17.1 А» - Якщо мова йде про 3 кВт котел – згідно паспортних характеристик зазначених у документації, яку Ви мали вивчити, перед настройкою – цей показник має бути в межах 13,7 А ±5%
До того ж у нас сайті в розділі «Контакти» зазначен номер телефону техпідтримки по електродним котлам, Вам нададуть кваліфіковані відповіді на ваші питання.
Бажаємо Вам вирішити запитання, які виникли.
Все отзывы
Статьи
Какой полотенцесушитель лучше: нержавейка или латунь?
     Итак, Вы раздумываете о том, какой полотенцесушитель купить. Вы уже определились, что Вам нужна именно водяная сушка для ванной комнаты. Но вопросы продолжают Вас мучить. Какой материал...
Читать далее
Как выбрать теплый пол?
     Многие сегодня задаются вопросом: «Какой теплый пол выбрать?» И это понятно, т.к. слишком уж запутанно выглядит ситуация с напольным обогревом.
Читать далее
Все статьи
вперед
Перейти к сравнению

Заказать обратный звонок x

Ваше имя:
Ваш номер:

Поторговаться x

Цена:

Ваша цена:
Ваше имя:
Ваш номер:

Нажмите на кнопку "Перезвоните мне" и мы поторгуемся с Вами!