Отзывы о продукции сайта Альбатрос-Сантехника - страница 65

г. Харьков
г. Киев

 

+38 (099) 47 44 154

 

+38 (044) 333 48 33
г. Одесса >  

 

+38 (044) 333 48 33
Еще города >

Добавлено в корзину:Название товара и с характеристикой


- Количество товара: Х
- На сумму: ХХ

Продолжить покупки

(корзина пуста)

Пн-Пт: 9.00 - 18.00 Сб: 10.00 - 13.00 Вс: Выходной
Альбатрос-Сантехника | Отзывы

Отзывы

02.02.2017 Михайло (Рівне)

Саморезы по дереву 3.9х70 / 1000 шт

Саморези як пісня, крутив би і крутив!
31.01.2017 Виктор Андреевич (Днепр на Днепре)

Саморезы по дереву 4.2х75/1000 шт

Доставили очень оперативно, план горел. Спасибо!
30.01.2017 Дмитро (Кропивницький)

Труба для теплого пола ICMA (Италия): Ф16 мм, PEX-A

Труба відповідає очікуванням! Швидке відправлення та доставка! Потішила безкоштовна доставка!
30.01.2017 Валентина (Кировоград / Кропивницкий)

Саморезы по дереву 3,5х55/1000 шт

Цена замечательная, по Украине самая низкая за такое качество. И с менеджером приятно общаться, знает свое дело
27.01.2017 admin 

Электродный котел отопления Hot-Pot 3/60-1А с автоматикой

Шановний, Анонім.
Якщо Ви купували обладнання у офіційного представника котлів в Україні, одним з яких є ІМ «Альбатрос-Сантехніка», в такому разі у Вас на руках має бути заводський паспорт на котел з гарантійними зобов’язаннями.
І Ви мали б в першу чергу звернутись на зазначений в паспорті телефон техпідтримки, щоб вирішити питання через сервісний центр по гарантії. Для того потрібно надати данні: або призвище на кого було виписане замовлення або серійний номер котла і Вам би обов’язково допомогли в розв’язанні ситуації. Це можна зробити в будь-який момент.
Для того щоб наша аудиторія мала змогу розуміти звідки беруться такі непорозуміння ми публікуємо такі відгуки і даємо роз’яснювальні коментарі. В цей раз робимо так само. Відповідаємо коротко по пунктах:
1. - «Я не готував воду» - не проводили відповідну настройку теплоносія. Та ситуація яка виникла у Вас - цілком закономірна і передбачена.
2. Чи вірно був змонтован котел електродний в парі з твердопаливним. На це питання і питання №1 є відповідь в паспорті на котел зі схемами мотажу з прикладами і описанням настройки котла. До того ж на нашому сайті в вільному доступі у розділі «Документи» в електронному вигляді є паспорта на всі електродні котли з технічним описанням і схемами підключення.
3. – «Твердопаливний котел має стальну сорочку, а відтак виділяє певні солі» - З точки зору фізичних процесів, як?!? Звідки така інформація?!? Виділення та осідання солей у воді в будь-якій закритій системі опалення, де немає постійної підкачки води – цей фактор цілком і повністю залежить від властивостей води що використовується, як теплоносій, а саме концентрації солей у воді.
4. «Я добився амперажу при температурі на обратці 60 градусів - 17.1 А» - Якщо мова йде про 3 кВт котел – згідно паспортних характеристик зазначених у документації, яку Ви мали вивчити, перед настройкою – цей показник має бути в межах 13,7 А ±5%
До того ж у нас сайті в розділі «Контакти» зазначен номер телефону техпідтримки по електродним котлам, Вам нададуть кваліфіковані відповіді на ваші питання.
Бажаємо Вам вирішити запитання, які виникли.
27.01.2017 Анонім (Україна)

Электродный котел отопления Hot-Pot 3/60-1А с автоматикой

Скажу відверто - повна х....ня. Придбав котел, підключив.
Перше що не правильно було скомплектовано це датчик до автоматики. Не тієї величини опір. Довелось купувати інший.
Потім була наступна річ - підготовка теплоносія. Я не готував воду і ампераж був за 50 А. Вибивало автомати. А причина в тому, що при придбанні мене запевняли, що електродний котел можна паралельно підключати із іншим котлом. Брехня.Бо твердопаливний котел має стальну сорочку, а відтак виділяє певні солі. Тому довелось відключити твердопаливний котел. Тепер електродний котел працює один. Але споживання електрики зашкалює в добу - 96 кВт, це при тому що я добився амперажу при температурі на обратці 60 градусів - 17.1 А. Так що ніякий він не економічний. Щастя що стоїть двозонний лічильник...... Зараз думаю поки-що залишити і виготовляю документацію на оплату за тарифом при електроопаленні. Бо з такими витратами електрики я точно в трубу вилечу.
27.01.2017 Олександр (Люботин)

Радиатор отопления биметалл 500/76 EcoTherm 30 bar

Взяв такі, бо дешеві. Якість нормальна, як на мене. Нашо платити більше?
 
Оставить отзыв
Перейти к сравнению

Заказать обратный звонок x

Ваше имя:
Ваш номер:

Поторговаться x

Цена:

Ваша цена:
Ваше имя:
Ваш номер:

Нажмите на кнопку "Перезвоните мне" и мы поторгуемся с Вами!